solaris preloader
cross out

O Nas

Ośrodek wypoczynkowy o nowoczesnej architekturze
Witamy w ośrodku VivaLaMer w Pobierowie Witamy w ośrodku VivaLaMer w Pobierowie, niewielkiej miejscowości nadmorskiej w gminie Rewal. Pragniemy Państwu zapewnić komfortowy wypoczynek w tym urokliwym miejscu. Mamy Państwu do zaoferowania 18 w pełni wyposażonych pokoi z łazienkami oraz balkonami.  Pokoje są zaaranżowane w stylowym nowoczesnym stylu.
Ośrodek VivaLaMer położony jest w centrum miejscowości zaraz przy deptaku. Do plaży jest zaledwie 350 metrów.
 

Do plaży jest zaledwie 350 metrów.

Połączenie bliskości do plaży i spokojnej okolicy w jakiej usytuowany jest nasz ośrodek czyni go wyjątkowo atrakcyjnym dla potrzebujących wypoczynku turystów. W odległości 200 metrów od naszego Ośrodka znajduje się Kompleks Rekreacyjno - Sportowy

Blisko morza

Darmowe Wifi

Idealny nocleg

Świetna lokalizacja

Dla Państwa wygody Wraz z pokojem oferujemy Państwu domowe śniadanie świeżo przygotowane w Naszym Ośrodku w formie bufetu.
Dla Naszych gości przygotowaliśmy zamknięty parking na terenie posesji. W trosce o najmłodszych mamy do dyspozycji plac zabaw na świeżym powietrzu oraz salę zabaw wewnątrz ośrodka.
Na terenie posesji jest wydzielony plac z miejscem do grilowania wraz z przestronną altanką.
Oferty specjalne Przygotowane specjalnie dla Ciebie
więcej

Wyobraź sobie idealne miejsce na wypoczynek… bliskość morza, piaszczystą plażę, spacery po lasach sosnowych, rodzinną atmosferę, dobrą kuchnię. Zapraszamy na długi weekend majowy do Solaris.

od 387

powrót

Zarezerwuj teraz, z gwarancją ceny!

solaris preloader